"O osobach z niepełnosprawnościami" - akcja

Miło nam poinformować, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Złoczewie weźmie udział w akcji pt. "O osobach z niepełnosprawnościami"! Do akcji zostało przyjętych 101 bibliotek. Biblioteki otrzymają zamówioną liczbę egzemplarzy książki „O osobach z niepełnosprawnościami”, wydanej przez Fundację Humanity in Action (maksymalnie 25 egzemplarzy). Zadaniem biblioteki będzie przeprowadzenie spotkań dla dzieci, młodzieży lub grup wielopokoleniowych, poświęconych tematyce niepełnosprawności, z wykorzystaniem otrzymanych Książek i scenariuszy, które zostaną bibliotece udostępnione przez Fundację Humanity in Action.