Miejsko – Gminna  Biblioteka Publiczna  w  Złoczewie

„O tych, co odeszli …”

20 listopada 2013 r. o  godz. 1700

w czytelni MGBP w Złoczewie

"Za co lubię jesień?" - konkurs plastyczny

Drogie przedszkolaki ! zapraszamy was do nowego konkursu plastycznego. Tym razem oczekujemy od was , że pokażecie za pomocą różnorodnych technik plastycznych za co lubicie jesień. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Wielkanocne inspiracje

Dnia 18 marca br. w Filli Bibliotecznej w Unikowie zrobiło się świątecznie i nastrojowo, a to za sprawą kolejnych warsztatów plastycznych, które odbyły się pod hasłem „ Dekoracje wielkanocne”.

Na spotkanie przybyła młodzież ze Szkoły Podstawowej w Unikowie.

Tym razem dzieci pod bacznym okiem pani Katarzyny Janiak z Rejonowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Sieradzu, uczyły się robić kwiaty z krepiny, ozdabiać koszyczki wielkanocne  oraz pisanki różnymi technikami. Dowiedziały się , jakich materiałów i narzędzi używać, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Uczestnicy zajęć z radością i  dużym zapałem wykonywali piękne i ciekawe ozdoby. Swoje prace mogli zabrać do domu, by i tam pokazać swoje kolorowe arcydzieła.